Hakkımızda

OFY Mimarlık Hakkında


İstanbul’da İç Mimarlık, Mobilya Tasarımı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi ev, kafe, ofis, restoran ve yaşam alanları sunmaya çalışmaktadır. Sizler için en iyi tasarımları projelendirip uyguluyoruz.

OFY Mimarlık, nesnelerin ya da olayların, mekanın ya da uygulanacak alanın ortak özelliklerini içine alan ve onları bir ortak noktada birleştiren, marka kavramını buna paralel tutan ve bunların hepsini müşterisinin samimiyetini de dahil ederek tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı, esnek düşünceye sahip bireylerden oluşan bir ekiptir.

Sizin düşüncenizi dinleriz, sizin gibi düşünürüz, deneyim ve tecrübelerimizle, bu düşünceleri birleştirir, en yaratıcı çözümlere sizinle varmış oluruz.

Sizlerin isteği doğrultusununda bütçenizi dikkate alarak en iyi malzemeleri kullanarak titiz çalışma sonucunda en iyi tasarımı ortaya çıkarmaya çalışmaktayız.

Keşif aşamasında sizi dinliyor, sizinle planlamayı yapıyoruz. Projelerinizi 3 boyutlu (3D) teknolojisiyle en gerçekçi şekilde modelliyoruz sunuma hazır hale getiriyoruz.

Bu sayede maliyetleme durumu da daha gerçekçi olarak ortaya çıkmaktadır.

İşlemlerin her aşamasında size destek sunmaktayız.

Ömer Faruk YORGANCIOĞLU

Kurucu İç Mimar

Merve TAŞSIN

İç Mimar ve İç Mimar Danışmanı

Yavuz Selim İNAN

İç Mimar ve İç Mimari Danışman

Emir PEHLİVAN

Mimar ve Mimari Danışman

Salih YORGANCIOĞLU

Kurucu - Şantiye Şefi ve Sorumlusu

İlker ?

İç Mimar ve İç Mimar Danışmanı

Elif GEDİZ

Grafiker

Mehmet Ediz KONUKÇU

Sosyal Medya Uzmanı